Geotex GGT

Německá firma Polywert GmbH je již řadu roků předním producentem geotextile, vlákna a dalších komponent do profi povrchů. Na těchto materiálech je založena řada směsí světových stavitelů jízdáren prezentovaných pod vlastními obchodními názvy.

Vroce 2009 firma zavedla vlastní značku GGT Footing. Nejaktuálnější reference je využití materiálů GGT na Světových jezdeckých hrách v Kentucky 2010.

Z produkce GGT nabízíme:

 Stavebnicový systém

Díky tomu, že jednotlivé komponenty jsou vyráběny samostatně, lze kromě směsí – premixů dodat jednotlivé komponenty samostaně. Lze tak ovlivňovat v danou chvíli konkrétní vlastnost. Tímto způsobem rozdělit investici do několika postupných kroků,  přitom od samého začátku mít k dispozici již spolehlivý povrch.  Více informací na stránce Stavebnicový systém.

Kvalita

Jedním z podstatných faktorů ovlivňujících kvalitu je celkový objem výroby. Kromě geotextilie jsou vyráběny izolační hmoty a desky a další materiály pro stavebnictví a průmysl. Díky tomu disponuje výrobce nejen moderní technologií, ale zejména rozsáhlou skladovou zásobou suroviny. Není tedy odkázán na náhodný nákup. Surovina je vždy stejná, kvalita výroby rovněž. To produkci odlišuje od výroby sytémem „co dům dal“.