O nás

Od roku 2005 se zabýváme stavbou a dodávkou technologií a materiálů pro moderní profesionální stavbu jízdáren. Tato činnost je jednou ze součástí komplexní nabídky služeb v rámci projektu JEZDECKÉ STAVBY. Kromě jízdáren provádíme kompletní proječní činnost areálů pro jezdecké sporty a chov koní a jejich výstavbu, zejména jezdeckých hal. Tato činnost je relizována v sesterské firmě Jezdecké stavby s.r.o.

Od začátku našeho působení v oblasti jízdáren se datuje spolupráce s dodavateli rozhodujícíh komponent – firmou Transpofix (voština EQUO-FLEX)  a firmou Polywert (geotextilie a vlákno GGT). Obě firmy disponují špičkovým know-how, ověřeným při realizaci povrchů úrovně Olympiády a Světových jezdeckých her.

Ceny jsou přizpůsobeny podmínkám českého trhu a široká paleta materiálů a technických řešení umožňuje nabídnout řadu variant od ekonomické úrovně „club“ až po 100% profi řešení.

I v nejjednodušší variantě zaručujeme prvotřídní úroveň materiálu a možnost kdykoli v budoucnu dobudovat povrch na profi kvalitu formou postupných investic. V jízdárenské směsi se pak cena našich materiálů pohybuje v rozsahu již od cca 24 Kč/m2 do cca 105 Kč/m2.

Disponujeme nejširší paletou výrobků pro jízdárny v ČR. Díky tomu můžeme nabídnout nejvýhodnější řešení s ohledem na užití jízdárny a finanční limity.

Rádi zpracujeme nabídku na míru Vašim potřebám a možnostem.