MČR v parkuru Ptýrov 2013 – body pro GGT

Rubrika: Novinky

Proběhlé mistrovství republiky v parkurovém skákání jasně ukázalo přednosti optimálního premixu 70% geotextilie GGT a 30% polyesterového vlákna na kterém stojí ptýrovské kolbiště.

Jízdárna i horkém počasí obstála bez problémů zátěž celých mistrovství při zcela jedoduché údržbě. Povrch byl ideálně zpevněn, nebořil se, ale nebyl ani příliš tvrdý. Koním poskytoval optimální oporu i v ostrých obratech. Přesto si zachoval charakter písku.

Jízdárna byla takto vybudována z materiálu již před lety s nižším dávkováním textilie GGT. V roce 2011 byl v rámci přípravy na tehdejší MČR dodán materiál na optimální dávkování a od té doby probíhá pouze běžná údržba. Rovněž  letošní MČR potvrdilo výbornou aktuální kondici.

Vynikající vlastnosti, bezproblémový provoz, snadná údržba, odolnost a životnost jsou hlavní důvody, proč je materiál GGT od firmy Polywert mimořádně oblíben u profesionálních stavitelů v celé Evropě a USA.

Použít materiál GGT v kombinaci s vhodným pískem znamená pořídit si prvotřídní jízdárnu s dlouhodobou životností a vyhnout se problémům.

Optimální stopa 2

Optimální stopa

 

Jízdárna po soutěži

Jízdárna po ukončení soutěže